آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۰۹۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ساعت ۱:۲۶
با حضور دکتر بیگ زاده معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان شمالی

برگزاری جلسه ستاد پشتیبانی انتخابات ۱۴۰۰ در فرمانداری شهرستان گرمه

دکتر بیگ زاده در ابتدای جلسه انتخابات را مهمترین امر و اقدام اساسی دانست و افزود باید تلاش کنیم این انتخابات به بهترین وجه ممکن برگزار گردد.
برگزاری جلسه ستاد پشتیبانی انتخابات ۱۴۰۰ در فرمانداری شهرستان گرمه,

 

دکتر بیگ زاده در ابتدای جلسه انتخابات را مهمترین امر و اقدام اساسی دانست و افزود باید تلاش کنیم این انتخابات به بهترین وجه ممکن برگزار گردد.

وی خاطر نشان کرد: بنده هیچ وقت عزمت و بزرگی گرمه را از یاد نمیبرم که به حضور خانواده معزز شهید راه تربیت مرحومه سرکار خانم اربابی معلمی که با وجود درگیر شدن به کرونا باز هم آموزش خود را رها ننمود و خانواده بزرگ فرهنگیان را در حال تدریس ترک گفت، شرف یاب شدم و لوح تقدیر ریاست جمهوری و جناب استاندار محترم را تقدیم به پدر بزرگوارش نمودم و باعث افتخار بنده بوده و هست.

وی در ادامه افزود، هیچ مسئله ای مهمتر از انتخابات نداریم و باید تمامی پشتیبانی های لازم را انجام بدهیم، 
در ادامه گفت: با توجه به دستور استاندار معزز استان خراسان شمالی، در جلسه ای دستور فرمودند در زمان انتخابات هم باید هر یک از مدیران کل معین شهرستان جهت نظارت در هر یک از شهرستان ها حضور فعال داشته باشند و بتوانند تصمیم گیری های لازم را جهت هر چه بهتر برگزاری این انتخابات اتخاذ نمایند..
معاونت محترم منابع انسانی استاندار در ادامه از مدیر کل امور اداری مجموعه استانداری جناب آقای محمدی درخواست نمود تمامی اموراتی که در بحث انتخابات از قبیل خودرو، نیروی انسانی، و موارد بهداشتی (ماسک و ضدعفونی) را پیگیری نماید تا انتخاباتی با حضور حداکثری و در نهایت رعایت پروتکل های بهداشتی را شاهد باشیم.

انتهای پیام/ محمدی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی گرمه