آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۰۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ساعت ۹:۱۹
رئیس محیط زیست گرمه خبر داد:

تحویل ۲ فرد بوتیمار به اداره محیط زیست گرمه

زحمتی گفت: 2 بوتیمار که توسط مردم به محیط زیست تحویل داده شده بودند، پس از بررسی سلامت و توانایی پرواز پرندگان، آنها را در محیط طبیعی مناسب زیستشان رهاسازی کرده تا پس از تجدید قوا به سفر خود ادامه دهند.
تحویل ۲ فرد بوتیمار به اداره محیط زیست گرمه,

 به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک،  عبدالرحمن زحمتی، رئیس اداره محیط زیست گرمه اظهار داشت: طی دو روز گذشته، دو فر بوتیمار که در منزل و محل کار مردم زمین گیر شده بودند، را به اداره محیط زیست تحویل دادند.

 

وی درخصوص سرنوشت این پرنده ها پس از تحویل به محیط زیست گفت: کارشناسان این اداره، پس از بررسی سلامت و توانایی پرواز پرندگان، آنها را در محیط طبیعی مناسب زیستشان رهاسازی کرده تا پس از تجدید قوا به سفر خود ادامه دهند.

 

زحمتی با بیان اینکه بوتیمار پرنده ای ست کنار آبچر و از ماهی‌ها ، دوزیستان ، خزندگان ، سخت‌پوستان ، حشرات ، جوندگان و حتی جوجه‌های پرندگان تغذیه می کند، گفت: این پرنده نزدیک غروب و صبح خیلی زود فعال است.


رئیس اداره محیط زیست گرمه خاطرنشان کرد: درصورتی که با یکی از آنها برخورد کردید، سر خود را از آنها دور کنید، چرا که درصورت گرسنگی، برق چشمان، برای آنها ماهی تداعی می کند و با نوک زدن به چشم به قصد شکار ماهی می توانند به چشم آسیب وارد کنند.

 

انتهای پیام/ محمدی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی گرمه