آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۳۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ساعت ۱۰:۳۸
مدیر سلامت محیط و کار بهداشتی استان خبر داد:

رعایت ۸۶ درصدی پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم خراسان شمالی

مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی خراسان شمالی گفت: براساس آخرین بررسی ها، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز، اماکن و محیط های اداری و کاری استان ۸۶ درصد است.
رعایت ۸۶ درصدی پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم خراسان شمالی,

علیرضا نوروزیان، مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی خراسان شمالی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: منظور از میزان رعایت پروتکل های بهداشتی همان میزان استفاده از ماسک توسط خدمت دهندگان و خدمت گیرندگان و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سطح مراکز، اماکن و محیط های اداری و کاری استان است.

 

وی بیان کرد: رعایت موارد مذکور در بجنورد ۸۶ درصد، شیروان ۷۶ درصد، مانه و سملقان ۹۳ درصد، جاجرم ۹۰ درصد، گرمه ۹۲ درصد، فاروج ۸۰ درصد و راز و جرگلان ۹۳ درصد است.

 

نوروزیان عنوان کرد: براساس آخرین بررسی های انجام شده وضعیت رنگی میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در شیروان و فاروج، نارنجی و بجنورد، راز و جرگلان، شیروان، مانه و سملقان، جاجرم و گرمه زرد اعلام شد.

 

وی با اشاره به این که وضعیت رنگی گفته شده برای هر شهرستان در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی است و با وضعیت رنگی نمایش داده شده در نرم افزار ماسک تفاوت دارد، گفت: وضعیت رنگی در نرم افزار ماسک، نشان دهنده آمار مبتلایان و جانباختگان ناشی از ویروس کرونا در کشور است.

 

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی گرمه