آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ساعت ۱۵:۲۲

دستگیری سارق قطعات و تجهیزات کامیون در گرمه

طی عملیاتی غافلگیرانه سارق سابقه دار قطعات و تجهیزات کامیون در گرمه دستگیر شد .
دستگیری سارق قطعات و تجهیزات کامیون در گرمه ,

 به گزارش پایگاه خبری گرمه نیوز,به نقل از  پایگاه خبری پلیس: سردار"علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به نگهداری قطعات یدکی کامیون سرقتی در یک گاراژ در حاشیه شهر گرمه می کند......

سردار"علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به نگهداری قطعات یدکی کامیون سرقتی در یک گاراژ در حاشیه شهر گرمه می کند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: در بررسی بعمل آمده مشخص شد که تمام قطعاتی که در این گاراژ نگهداری می شود سرقتی هستند.
این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه در همین رابطه کارآگاهان تحقیقات خود را برای دستگیری عامل اصلی سرقت این قطعات شروع کردند، 
وی تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان، محل اختفای سارق اصلی مورد شناسایی قرار گرفت.
سردار مظاهری با بیان این که این فرد در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد، افزود: در بررسی سوابق فرد مورد نظر مشخص شد که این متهم دارای چندین فقره سابقه سرقت کامیون در شهرستان مشهد است.
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه در بازرسی از محل اختفای این متهم تعداد زیادی قطعات و تجهیزات کامیون و همچنین یک دستگاه کمپرس جدا شده کشف و ضبط شد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی گرمه