آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ساعت ۱۸:۸

پیام تقدیر و تشکر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان از مردم

فرمانده سپاه شهرستان گرمه از مراسمات بزرگداشت سردار دل ها در پیامی تقدیر و تشکر بعمل آورد
پیام تقدیر و تشکر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان از مردم ,

 به گزارش پایگاه خبری گرمه نیوز، سرگرد غلامی فرمانده سپاه شهرستان گرمه از حضور مردم ولایت مدار و شهیدپرور شهرستان در مراسمات بزرگداشت یاد و خاطره فرمانده سپاه قدس،و سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش تقدیر و تشکر کرد.
سرگرد غلامی گفت:
سلام به ارواح طیبه شهیدان و همچنین سلام بر شما مردم شریف و عزیز شهرستان،بی تردید این چند روز گذشته، از ماندگارترین روزهای تاریخ شهرستان گرمه شد؛ چرا که در این روزها مردم شهرستان(گرمه و ایور و درق همچنین دیگر روستاهای شهرستان) برای بزرگداشت مقام شهدای امنیت و مقاومت سنگ تمام گذاشتند.
مردم قدرشناس و فهیم شهرستان با برگزاری و شرکت در مراسمات بزرگداشت سردار دل ها و شهدای جبهه مقاومت که در نقاط مختلف شهرستان برگزار شد، حماسه زرین دیگری را در تاریخ این شهر انقلابی رقم زدند و نشان دادند که این ملت همواره قدردان فرزندان خود و پاسدار خون حافظان امنیت و آرامش کشور میباشد. حماسه ای که به جرات باید گفت به گونه ای رقم خورد که دنیا حساب کار دستش آمد.
مردم انقلابی شهرستان همانند بقیه مردم داغدار کشور یکصدا خواهان انتقام سخت بودند که مشاهده کردیم فرزندان شما قبل از خاکسپاری سردار دلها اولین سیلی را به دشمن زدند.

 بنده به عنوان سرباز ولایت بر خود وظیفه می دانم از عموم مردم شهرهای گرمه و ایور و درق و دیگر روستاهای شهرستان قدردانی کرده و سر تعظیم در برابر قدرشناسی شان از سالها مجاهدت سردار سرافراز اسلام، سردار دل ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرود آوریم.
قابل ذکر است که این حضور پرشور و آگاهانه شما و سراسر ایران اسلامی زمینه تحقق انتقام سختی را که رهبری معظم انقلاب اسلامی وعده دادند  فراهم می می آورد، و آمریکای جهانخوار و مستکبر بداند اگر چه سلیمانی ها را از ما گرفتند، ولیکن سلیمانی های بسیاری در کشور وجود دارند که منتظر اراده و اشاره رهبر عظیم و شأن انقلاب هستند.

 

انتهای پیام/ ایزی

 

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی گرمه